Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wszystko tworzą relacje, jak je doskonalić? – warsztaty internetowe

15 czerwca @ 15:00 - 16 czerwca @ 20:00

Niedawno prowadziłam kurs, którego tematem były nasze relacje w skali mikro i makro. Kontynuujmy ten temat, jest bardzo istotny dla naszego życia.

Przecież wszystko powstało dzięki zaistnieniu określonej relacji, my też. Nasze ciało i przestrzeń życia funkcjonują w oparciu o różnorodne relacje cząstek materialnych i niematerialnych, znanych nam i nieznanych procesów. Jesteśmy wręcz w wielowymiarowej pajęczynie myśli, uczuć, przesyłanych i odbieranych informacji, czegoś kontynuowanego i kończącego swoje optymalne dla nas działanie… Każda relacja jest określoną informacją na nasz temat.

Czy możemy na relacje w nas i poza nami, te mikro i makro, wpływać pozytywnie?

Jakie są metody doskonalenia tego, co nas dotyczy?

Jak powstają relacje pozytywne a jak negatywne?

Na co zwracać uwagę, by relacje materialno-niematerialne trwały, nie powodowały problemów?

Czy warto doskonalić relacje i jak to robić?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy sobie podczas tego spotkania. Postaramy się zrozumieć swoje indywidualne relacje – ze sobą, ciałem, teraźniejszością, przyszłością, osobami dla nas istotnymi. Zadamy sobie pytanie, czy chcemy nadal kontynuować taką jakość tych relacji, czy je zmieniać. Skupimy się na jakości relacji w sobie, w naszym ciele.

Relacja rozumiana jest powszechnie jako oddziaływanie między dwoma bądź większą liczbą podmiotów, przedmiotów, cech, obiektów matematycznych, itp.

Na kursie rozbudujemy definicję relacji o przepływy informacji, bodźców, stały kontakt istniejący poza naszą świadomością. Weźmiemy się również za powiększanie przestrzeni naszych pozytywnych relacji oraz uaktywnianie tych wpływających na pracę naszego ciała!

Zapraszam na to spotkanie w sobotę 15 czerwca o godzinie 15.00. Będzie ono trwało do godziny 20.00. (pięć godzin). tak samo w niedzielę, spotkamy się on-line również o godz. 15.00. Zakończymy spotkanie o godz. 20.00.

Jeśli chcesz w nim uczestniczyć, napisz

 mwkursy@gmail.com

Koszt udziału w kursie – 280,00 zł płatne na konto – MWkursy  34 1160 2202 0000 0001 8400 9289    (KOD SWIFT: bigbplpw)

 

 

Szczegóły

Początek:
15 czerwca @ 15:00
Koniec:
16 czerwca @ 20:00