Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

 • To wydarzenie minęło.

Twoje monologi do roku 2024 – warsztaty internetowe, trening

13 stycznia @ 19:00 - 20 stycznia @ 19:00

Nie będziemy zastanawiali się, co każdemu z nas przyniesie przyszłość, rok 2024. W to miejsce zajmiemy się maksymalnym wpływaniem na jego energię i wibrację. Co możemy zrobić? Zastosować poznane przez nas metody operowania swoim wewnętrznym potencjałem, posiadanymi przez nas informacjami na temat praw niematerii, tego jak wpływają one na materię.

Każdy z odcinków kursu poprowadzi ciebie tak, by możliwe było:

 1. Osiągniecie przez ciebie dodatniego bilansu energetycznego z twoją rzeczywistością – żeby zewnętrzna energia i wibracja brała ciebie pod uwagę, reagowała na twoją wolną wolę, musisz mieć silne, optymalnie funkcjonujące swoje pole energetyczne. Wtedy nie jest ono zagłuszane przez otaczającą ciebie przestrzeń, a przekazywane przez ciebie informacje, wizje w pełniejszym zakresie uczestniczą w kreowaniu zdarzeń twojej przyszłości. Dlatego zastosujemy metody oczyszczania, rozświetlania i aktywizowania cząstek twojego ciała i pola energetycznego.
 2. Twoje zafunkcjonowanie w wizjach dotyczącej ciebie pozytywności – przyszłość można porównać do ogromnego jeziora pełnego różnorodnych prądów, wirów. Masz do wykonania zadanie bezpiecznego  przepłynięcia z jednego jego brzegu na drugi. ta trasa to twój 2024 rok. Te prądy, wiry powinny ci w tym pomagać, z tobą współpracować. Zajmiemy się niwelowaniem tych innych, przeciwnych tobie.
 3. Połączenie ciebie, zsynchronizowanie pozytywne ze wszystkim, wszystkimi mogącymi wspierać ciebie w 2024 roku. – w trakcie wędrówki przez kolejne dni 2024 roku trzeba pozyskiwać nowe, potrzebne dla siebie informacje, otrzymywać propozycje, których nawet się nie spodziewa człowiek, mieć szczęście czyli być uczestnikiem współpracujących ze sobą kodów, programów, procesów. Rzeczywistość może nas wspierać albo oferować nam wiele trudnych wyzwań.
 4. Kontynuowanie siebie, swojego życia. Metodą to umożliwiającą jest łączenie siebie z przyszłością, zaznaczanie w niej swojej obecności, bazowanie na możliwości bycia w relacjach energetyczno-wibracyjnych ponad czasem ziemskim. zajmiemy się też likwidowaniem, niwelowaniem niewidocznych ścian twoich przeciwności.

      Kurs rozpocznie się od wykładu wstępnego na którym:

 1. omówione będą procedury, które mają znaczący wpływ na  jakość zdarzeń, naszą przyszłość
 2. dowiesz się, jak warto wyobrażać sobie swoje relacje ze swoją przyszłością, traktować ją i siebie w niej
 3. poznasz sens traktowania siebie, swojego życia tak, jako wyzwolonych z wpływu przestrzeni i czasu, schematów teraźniejszości
 4. gloryfikowana będzie idea kompletowania siebie energią, wibracją, materią, informacjami, siłą wibracyjną,

Kurs odbędzie się w formie treningu energetycznego, czyli celem jego jest wszechstronna praca z twoimi myślami, uczuciami, uaktywnianie ich nowych możliwości, sięganie nimi poza twoją dotychczasową świadomość i możliwości. Kurs trwa 7 dni właśnie dlatego, by możliwe było kontynuowanie przez ciebie określonego zestawu, kompletu myśli i uczuć, dzięki którym przyszłość, rok 2024 zmienia swoje relacje z tobą.

Nagrania kursu są potem twoją własnością. Otrzymasz je na swoją pocztę e-mailową.

Spotkamy się on-line na zakończenie kursu, by porozmawiać na jego temat!

Sprawy organizacyjne:

 1. chęć udziału w tym treningu zgłoś pisząc do nas na adres – mwkursy@gmail.com
 2. opłatę w wysokości 250,00 zł zrób na konto MWkursy  34 1160 2202 0000 0001 8400 9289    (KOD SWIFT: bigbplpw)

Trenujmy nie tylko ciało, również swoje odważne, mądre myśli i uczucia!

Jest to autorski kurs Elżbiety Nowalskiej

 

 

Szczegóły

Początek:
13 stycznia @ 19:00
Koniec:
20 stycznia @ 19:00