Znalazłam w internecie artykuł na temat badań rosyjskich, które dotyczą  wyjaśnia zjawisk jasnowidzenia, intuicji, spontaniczności człowieka,  uzdrawiania, samoleczenia, technik afirmacji, światła w  aurze duchowych mistrzów, wpływu umysłu na warunki pogodowe (np. rozganianie mentalne chmur) itp. To bardzo ważne badania, co najmniej z trzech powodów:

 • uwiarygodnienia niedowiarkom, że takie zjawiska mają miejsce
 • ukazania ludziom, że mogą swoim rozwojem wewnętrznym osiągnąć to, o czym zawsze marzyli – móc więcej.
 • zachęcenia ludzi do stosowania dotychczas poznanych metod wzmacniania w sobie takich umiejętności.

Mowa jest również we wnioskach z tych badań naukowych o możliwości powstania nowej medycyny – przeprogramowywana organizmu słowami i częstotliwościami bez potrzeby innej ingerencji!

Wyniki tych badań są podobno rewolucyjne – chociaż od lat wielu ludzi o tym mówi, tym się zajmuje. Również ja. Ale wiadomo, potrzebne jest badanie naukowe, by potwierdzić to, co jest wiedzą intuicyjną człowieka!

Co pokazały badania?

 • nasze DNA jest nie tylko odpowiedzialne za budowę ciała, ale również służy do przechowywania informacji i komunikacji.
 • kod genetyczny, zwłaszcza w pozornie „bezużytecznych” 90% śledzi regularnie gramatykę języka, którym się posługujemy, ustanawia zasady, podobnie do tego języka. Dlatego różnorodne ludzkie języki nie pojawiły się przypadkowo, są odzwierciedleniem naszego wrodzonego DNA.
 • zbadano również wibracje w zachowaniu DNA. Wpływano pewnymi częstotliwościami (dźwięku) na częstotliwości DNA, na informację genetyczną. Stwierdzono, że ponieważ DNA i języka, jakim się posługujemy ma tę samą strukturę, można po prostu używać słów i zdań z ludzkiej mowy, by na nie wpływać, je kodować.
 • substancje DNA (w żywej tkance) reagują na modulowane słowami częstotliwości, na fale radiowe, jeśli używane są ich odpowiednie częstotliwości (dźwięki). To wyjaśnia, dlaczego afirmacje mają silny wpływ na ludzi i ich ciało.
 • Urządzeniami można wpływać na metabolizm komórki poprzez modulowanie częstotliwości radiowych i światła, a tym samym naprawiać wady genetyczne.
 • jest możliwość przenoszenia informacji z jednego DNA na inne.
 • nie każdy jest w stanie to osiągnąć, trzeba pracować nad wewnętrznymi procesami i rozwojem w celu ustanowienia świadomej komunikacji ze swoim DNA.
 • wyższa świadomość jednostki, może osiągnąć podobne wyniki dzięki sobie.

 

To nie wszystko. Mowa jest również o możliwości tworzenia przez nasze DNA tuneli czasoprzestrzennych – są to połączenia tunelowe pomiędzy całkowicie różnymi obszarami wszechświata, przez które mogą być przekazywane informacje poza czasem i przestrzenią. DNA umie przyciągać te bity informacji, przekazywać je do naszej świadomości. Ten proces hiper-komunikacji (telepatia, channeling) jest najbardziej skuteczny w stanie relaksu.

Właśnie, channeling!

W artykule mówi się, że ta hiper-komunikacja polega na tym, że ktoś nagle uzyskuje dostęp do informacji, które są poza bazą danych ludzi, tej osoby. Jest to odbierane jako inspiracja lub intuicja. Większość faktów jest wtedy poza osobistą wiedzą danej osoby. Mało tego – zbadano, ze po odłączeniu takiej komunikacji, wzory jej fal nadal pozostają w danej osobie.

Zasugerowano, że energia z zewnętrznej przestrzeni i czasu, po nawiązaniu z nią kontaktu, nadal przepływa przez tunele czasoprzestrzenne.

Te wyniki badań są absolutnie zgodne z tym, co jest od lat

mówione w odbieranych przeze mnie przekazach.

Również dotyczy to wniosku, że nasze DNA może wysyłać dane do sieci, że mogą być one pobierane z sieci, że mogą one nawiązywać kontakt z innymi uczestnikami tej sieci. W moich przekazach mówi się, że stajemy się wtedy członkami określonego SYSTEMU ENERGETYCZNEGO. Badacze sądzą, że drogą do uzyskania mocy przez ludzi, jest powrócenie ludzi z pełną indywidualnością do funkcjonowania poprzez świadomość grupową, czyli zdaniem moich przekazów, uzyskają możliwości SYSTEMU ENERGETYCZNEGO globalnego, istniejącego ponad ziemią. Badacze sugerują, że ludzkość właśnie wspólnie zmierza w tym kierunku.

Oczywiście, dlatego teraz mamy zmiany energetyczne w ludziach, na ziemi!

Oczywiście, mamy wpływ na ten SYSTEM a on na nas!

Propaguję te informacje ponad 20 lat. Każda forma ich uwiarygodnienia, bardzo mnie cieszy.

 

(informacje z książki „Vernetzte Intelligenz” von Grażyna Fosar und Franz Bludorf,

ISBN 3930243237. ,

David Wilcock NA TEMAT 2012. )