O mnie

Dzień dobry, nazywam się Elżbieta Nowalska. Od wielu lat przybliżam ludziom wiedzę na temat funkcjonowania niematerialnej przestrzeni naszego istnienia. Pomaga ona kreować zdrowe i szczęśliwe życie, rozwiązywać indywidualne problemy, z jakimi styka się człowiek w życiu.

Skończyłam studia socjologiczne. Od zawsze interesowało mnie szersze spojrzenie na życie, poszukiwanie odpowiedzi na pytania: skąd jesteśmy, co tu robimy, dokąd zmierzamy? Przełomowy był dla mnie rok 1993, wtedy głęboko weszłam w poznawanie zjawisk związanych z niematerialną przestrzenią życia,  funkcjonowaniem energii człowieka, poszukiwanie metod zastosowania tej wiedzy w praktyce. Co przez to rozumiem?

Współczesne odkrycia naukowe dowodzą, że nasze życie nie toczy się jedynie w wymiarze fizycznym, że istnieje komunikacja pozawerbalna, która zachodzi w polu energetycznym ludzi i nie tylko ludzi. Okazuje się, że wszystko jest energią,  posiada zdolności komunikowania się poza naszą świadomością. Nasze myśli i uczucia  okazują się być pasmem określonych wibracji, który przesądza o tym co dzieje się w naszym życiu, jakie spotykają nas wydarzenia, czy jesteśmy zdrowi.

Interesuje mnie neuronauka, neurofilozofia, wszystkie dziedziny naukowe oferujące ciekawe spojrzenie na człowieka, świat, wszechświat.

 

Wydałam dotychczas 27 książek z tekstami przekazów zawierających takie informacje. Są one efektem właśnie takiej komunikacji pozamaterialnej, porozumiewania się z otaczającym nas systemem istnienia właściwie wszystkiego, wszędzie. Pracuję nad kolejnymi książkami z tego cyklu.

Co to jest neuronauka? To interdyscyplinarna wiedza leżąca  na pograniczu nauk medycznych, biologicznych, biochemicznych, biofizycznych, informatycznych i psychologicznych. Pozwala lepiej rozumieć, jaki jest bezpośredni związek między pracą organizmu, a konkretnymi problemami ludzi.

Z kolei neurofilozofia zajmuje się związkami pomiędzy procesami, które zachodzą w naszym mózgu i zjawiskami psychicznymi. Łączy ona rezultaty swoich badań z rozważaniami filozoficznymi.

Na podstawie informacji, do których docieram dzięki wspomnianej komunikacji pozamaterialnej, stworzyłam rozbudowany system filozoficzny opisujący nas, nasze życie, dotycząca nas niematerialną przestrzeń. Opracowałam metodę, którą nazywam synchronizacją pozytywną. Polega ona na dostrajaniu człowieka do jego wewnętrznych i zewnętrznych pozytywnych możliwości, procedur, procesów. Jej celem jest zagwarantowanie sobie bezpiecznej przestrzeni życia, zdrowia, szczęśliwej teraźniejszości i przyszłości. Dzięki tej metodzie, łatwiej realizuje się swoje cele, omija potencjalne trudności, zagrożenia.

Co oferuję w mojej pracy?

  1. Udostępniam wiedzę pomagająca optymalniej żyć – sprzedaż książek.
  2. Prowadzę z tej tematyki systematycznie szkolenia stacjonarne, internetowe oraz wykłady.
  3. Udostępniam nagrania dotychczas przeprowadzonych kursów np. Mądrze inwestuj uczucia, Pożegnaj samotność, Jak nie być swoim Katem?, Pora przestać się bać,
  4. Dogadaj się ze sobą.
  5. Doradzam również w problemach osobistych, w podejmowaniu ważnych decyzji życiowych np. wyboru pracy, partnera, poprawianiu relacji w związkach, wspieram osoby zmagające się z chorobą. Przeprowadzam również indywidualne synchronizacje pozytywne.

Moja misja:
Jestem pewna, że istnieją poza zakresem naszej świadomości siły mogące nam pomagać, metody jeszcze przez nas nie zastosowane, wartości umożliwiające kreowanie pomyślności, pozytywności w sobie, swoim otoczeniu. Chcę je odkrywać, poznawać, propagować, stosować dla dobra ludzi.
Na bazie tego, co do teraz wiem, wspieram ludzi, pomagam im zrozumieć siebie, własne życie, odważyć się nim optymalnie zarządzać, niwelować napotykane przeciwności.
Osobom interesującym się swoim wewnętrznym rozwojem, innymi wymiarami życia, przekazuję wiedzę na ten temat, odpowiadam na nurtujące ich pytania. Wspieram odwagę wychodzenia ze schematów, przeciwstawiania się wszelkim negatywnościom.
Co mnie wyróżnia?
Posiadam umiejętność operowania tzw. komunikacją niematerialną, czyli sięgania po informacje znajdujące się głęboko w człowieku, funkcjonujące poza jego świadomością. Dzięki temu docieram do wiedzy niedostępnej poprzez metody bazujące na „szkiełku i oku”.

O mnie prywatnie
Lubię pracować w ogrodzie, spacerować, pływać, śpiewać, rozmawiać z ludźmi. Kocham naturę ziemi, zwierzęta, życie. Jestem optymistką mimo doświadczenia wielu trudnych sytuacji w swoim życiu.

Sklep

 

W sklepie można zakupić książki mojego autorstwa a także wyprawy duchowe oraz szereg innych produktów. 

Inne produkty personalizowane

Jeśli chcesz pogłębiać wiedzę dzięki indywidualnym kursom internetowym lub treningom energetycznym, zapraszam Cię do kontaktu.

Adres

OŚRODEK INFORMACYJNY I WYDAWNICTWO „MW”
05-540 Jeziórko , ul. Główna 17

 

Dane kontaktowe

tel. kom. 602-489-649

mail: nowalska@wp.pl