Obrazy energetyczne

Jak działają obrazy energetyczne?

Obrazem energetycznym malowany jest zupełnie innaczej, niż tradycyjny. Nie planuje się jego wyglądu, jest totalna improwizacja. Malujący wyłącza swój umysł, staje się pośrednikiem, odtwórcą tego, co jego rękę prowadzi. Co do niego dociera? Zewnętrzne impulsy, obrazy, wizje. Tym lepszy jest taki obraz, im mniej posiada inwencji człowieka.

Cel malowania takich obrazów – przekazanie tego, co jest najlepsze, teraz potrzebne dla konkretnej osoby. Taka energia zostaje na płótnie zakodowana. Dlatego mniej istotne jest, jak ten obraz wygląda, istotniejsze jest, jakie zostały w nim zakodowane uczucia, intencje, wibracje przestrzeni pozamaterialnej. Chodzi o kontakt z energią, której nie ma na codzień w  otoczeniu osoby, dla której jest malowany.

Nie umiemy takiej energii do końca definiować, ale wiemy, że przestrzeń duchowa wie, jaki rodzaj energii jest komu potrzebny. Tak zakodowana energia prowadzi z właścicielem obrazu niemy dialog – wymianę energetyczną. Pole energetyczne ludzi łaknie pokarmu niematerialnego – silnych wibracji, wzniosłych uczuć, ciepła, wiedzy, mądrości. Barwy obrazu są  tylko pretekstem do ukazania zakodowanych na nimh energii i wibracji. Oczami widzimy barwy, a najważniejsze jest to, co odbieramy sercem, swoją wrażliwością.

W polu energetycznym człowieka powinien zawsze być ruch. To warunek dobrego   samopoczucia psychicznego i fizycznego. Zbyt długie pozostawanie w stagnacji, w bezruchu, bez  wewnętrznej przemiany to początek wszelkich nieprawidłowości. Prawidłowym procesem jest coraz intensywniejsze płynięcie energii w całym polu energetycznym.

Obraz energetyczny stymuluje procesy samoregeneracji energetycznej, czyli samoradzenia sobie aury, wspiera budowanie jedności myśli, uczuć, materii. Inne, zakłócające cząstki, wibracje są odrzucane, lub transformowane.

Transformowanie, trawienie przez organizm, pole energetyczne wszelkiej sprzecznej z nimi  energii ma w każdym organizmie określony pułap wytrzymałości. Jego przekroczenie grozi konsekwencjami! Energia obrazu energetycznego pomaga podwyższać ten pułap wytrzymałości organizmu i pola energetycznego.

24 06 2010

Obraz energetyczny jest malowany tylko na indywidualne zamówienie.

Wystarczy mailem podać imię i wiek danej osoby.  

Cena obrazu 200,00 zł

Krążek Energetyczny