Przekaz MARII,

Warszawa, grudzień 2017

 Tam, het, wysoko ponad Wami, ponad Ziemią i tutaj, blisko, na wyciągniecie ręki, serdeczne życzenia płyną! Weź je wszystkie, wszystkie.

Stanęłam tu, obok, w serdeczności swojej dla Was, ludzi, Przyjaciół przecież Moich. Chciałam powiedzieć, że między Tobą – Ziemią -Tamtą Przestrzenią  płyniesz okrętem, który nawet fal wzburzonych oceanu się nie boi.

Nie ukrywam: najważniejsze ze wszystkiego, istotne jest spowodowanie, by  każdy z Was przeszedł jak najspokojniej przez te czasy w energii wzburzone. Najistotniejsze jest, by rozpalona w Tobie, w każdym, Istnienia Potęga spowodowała, że to, co tu, na Ziemi, w życiu może się wydarzyć, nie pozwoli kontynuacji siebie w jakikolwiek sposób przerwać.

Mogę do Ciebie mówić słowa, słowa. Mogę Ci przekazywać Mój blask. Proszę bardzo! Mogę z tym, co w Tobie głębokie, z Twoją Głębią PAKT zawiązywać, wciąż się komunikować. I to czynię. Za Twoim przyzwoleniem, za Twojej Głębi przyzwoleniem, mogę starać się poprzez MIŁOŚĆ przecież, otwierać Ci kolejne perspektywy. Mogę, bo jesteś dla Mnie człowieku kimś, z kim warto jest dyskutować, komu warto przesłać MIŁOŚĆ. Ona jest w kierowanych przeze Mnie  do Ciebie słowach.

Jak myślisz, czy to możliwe, by to, co w Tobie jest takie głębokie, fundamentalne, w połączeniu z tymi, którzy tu przyszli, na tę spotkania chwilę, mogło się poddać?

Już zbudowaliśmy przestrzeń, świat, w którym jesteśmy razem! Już kreujemy system Twojego i wszelakiego myślenia, dzięki któremu następuje w Tobie przekodowanie. Już rozmawiamy o tym, że warto budować wizje i to według własnego pomysłu. Już rozmawiamy ze sobą o przyszłości, która nawet gdyby miała ciemny zamysł, nie zrealizuje tego zamysłu. Nie zapominaj o tym!

Postaraj się czuć w sobie siebie i wszystkich, którzy nie zapominają o Tobie, chociażby nie byli ludźmi, chociażby byli gdzieś, w otaczającym Ciebie Wszechświecie. Skupianie się tylko na tym, co stanowi przestrzeń konkretną życia – już nie dla Ciebie opowieść. Sięganie po głębokie uczuć przeżywanie,   prawdę, ciąg dalszy – to jest o Tobie opowieść!

Dziękując każdemu z Was za wszystkie myśli i uczucia piękne, jasne, Biało- Złoto- Srebrzyste, że nikt z Was w tych myślach i uczuciach nie upadł… Dziękując za to, że jest wizja każdego dalej kontynuowania siebie, robienia wszystkiego, co w życiu jest uznawane za wspaniałą wizję… Proszę, właśnie z MIŁOŚCI, Ciebie, Twoją Głębię, o najpiękniejsze dalsze Twoje życie!

Maria                

    Postaw na Miłość!