Wyprawę do Portugalii zdominował temat jedności, a właściwie niezwykłej energii, która znajduje się w oceanie i ponad nim. Tworzą ją niezliczone ilości kropel wody, które posiadają określone pole energetyczne, wewnętrzny kod i są w relacji z innymi… Dzięki temu powstaje, związana z Ziemią, energia od której powinniśmy się uczyć zgody, współpracy, scalenia. Jak? Trzeba zacząć od łączenia się z nią, zrozumienia jej dzięki swoim odczuciom, a potem po prostu chcieć, by jej program energetyczny stał się dla Ciebie impulsem do wewnetrznej transformacji…

Wyprawy na Teneryfę zdominowały dwa tematy. Jeden to niezwykła cisza  energetyczna  (okolice wulkanu Teide), która jest wypadkową specyficznej scenerii kraterów wulkanu, znajdowania się bardzo wysoko ponad poziomem morza, minimalnym docieraniem do tego miejsca fal energetycznych tworzonych przez ludzi i skonstruowane przez nich wszelkiego rodzaju nadajniki. Drugi to Złota Energia tworzona przez czarny piasek plaży, w której można pobyć, łaczyć się z nią, uczyć się jej ciszy, siły.

Niezwykłe energie znajdują się ponad Ziemią,

w innym wymiarze Istnienia ale również tu, na Ziemi.

Zwracają na nie naszą uwagę przekazy,

które przekazuję uczestnikom Wypraw.

Przekaz to specyficzny tekst, którego zadaniem jest przekazać określone informacje, zachęcić do ich przemyślenia, wprowadzić w określony rodzaj energii – wewnętrznej człowieka lub zewnętrznej, związanej z Ziemią lub innymi wymiarami Istnienia. Każda posiada określony rodzaj wibracji (siły, uczuciowości).

 

Posłuchaj przekazu z Portugalii, który został nagrany już po zakończeniu zajęć…

Zapraszam na kolejne Wyprawy

w 2017 roku:

12-19 października  –  warsztaty w Portugalii

do 15 czerwca 2017 trwają zapisy na warsztaty w Portugalii, okolice Faro, hotelu w którym odbywały się warsztaty 04/05.2017. Orientacyjna cena za przelot, hotel, 3 posiłki – 2490,00 zł/osoby + opłata za udział w warsztatach. Pobyt w tzw. villach- 4-osobowe ville 2190,zł/osoby, 3-osobowe ville 2150,00 zł/osoby.

Zgłoszenia – mwkursy@gmail.com

widok hotel

15 – 22 listopada – warsztaty Teneryfa – do 15 czerwca 2017 trwają zapisy na warsztaty w Puerto de la Crouz/Teneryfa, hotel Concordia, przy plaży z czarnym piaskiem. Przypuszczalna cena – 2490,00zł/osoby (3 posiłki) + opłata za udział w warsztatach. Wstępna przedpłata dla biura podróży będzie wynosiła  890 zł/os/wariant podstawowy, dalsza dopłata na początku pażdziernika. Jest możliwość lotu samolotem z Warszawy, Wiednia, Krakowa, Katowic…

Zgłoszenia – mwkursy@gmail.com

mini-wulkan

Obejrzyj ten film!